Wielkie Otwarcie Sezonu! Food Park na Laba.Land 22-24.04

i

Autor: Nadełsane Wielkie Otwarcie Sezonu! Food Park na Laba.Land 22-24.04

FOOD PARK powraca! Od piątku do niedzieli STREET-FOOD na Winogradach!

2022-04-22 12:01

Wielkie Otwarcie Sezonu food trucków już od piątku w Poznaniu. Przez cały weekend przy ul. Przełajowej 5, na Winogradach niedaleko Cytadeli czeka na przybyłych wiele smacznego jedzenia oraz innych ciekawych atrakcji. Dlaczego w weekend warto przybyć na Winogrady?

To już druga edycja Food Parku w nowej lokalizacji - w Laba.Land przy ul. Przełajowej 5, na Winogradach niedaleko Cytadeli!

KIEDY?

  • PIĄTEK: 15:00 - 21:00
  • SOBOTA: 11:00 - 21:00
  • NIEDZIELA: 11:00 - 20:00

Wstęp jak zawsze BEZPŁATNY.

Co w planach? Całodniowe wylegiwanie się na zielonej trawie, testowanie najlepszego street foodu w tym kraju, popijanie krajowych piwek, zmrożonych bąbelków & gry i zabawy na przepięknych terenach Laba.Land. - Zaprosiliśmy dla Was kilkadziesiąt food trucków serwujących dania z całego świata - mówią organizatorzy. Nie zabranie smaków z USA, Meksyku, Azji oraz innych zakątków świata.

Zabierajcie przyjaciół, rodzinę, sąsiadów i maluchy - dla dzieci przygotowano jak zwykle specjalne atrakcje pod gołym niebem.

WIĘCEJ O WYDARZENIU PRZECZYTACIE TUTAJ!

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: FOOD PARK powraca! Od piątku do niedzieli STREET-FOOD na Winogradach!