Skrzyżowanie ulic Hetmańskiej i Dmowskiego

i

Autor: ZDM Poznań Skrzyżowanie ulic Hetmańskiej i Dmowskiego

Hetmańska/Dmowskiego: Prace postępują, niebawem kolejne zmiany

2021-10-22 11:22

Prace na skrzyżowaniu ulic Hetmańskiej i Dmowskiego weszły w kolejny etap. Kierowcy mogą czasowo korzystać z lewoskrętu z ul. Hetmańskiej, by móc dojechać w kierunku Górczyna.

Obecnie prace prowadzone są głównie na ul. Dmowskiego w rejonie szkoły, gdzie trwa wymiana nawierzchni. Dlatego kierowcy jadący ul. Hetmańską mogą skręcić już w ul. Dmowskiego, w kierunku Górczyna. Obecny etap prac (w zależności od warunków pogodowych) powinien potrwać do wtorku 26 października. Następnie rozpocznie się odtwarzanie nawierzchni na ul. Dmowskiego.

Przypominamy również, że na skrzyżowaniu działa ponownie sygnalizacja świetlna, a przejazd na wprost ulicą Hetmańską jest możliwy dwoma pasami ruchu. Możliwy jest także przejazd jednym pasem ul. Dmowskiego z południa na północ.

Kierowców w rejonie prac nadal obowiązuje ograniczenie prędkości do 30 km/h, a piesi muszą się liczyć z niewielkimi utrudnieniami po południowej stronie skrzyżowania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Hetmańska/Dmowskiego: Prace postępują, niebawem kolejne zmiany