MPK Poznań

i

Autor: MPK Poznań

Komunikacja Miejska

Jak działać będzie komunikacja miejska w weekend Bożego Ciała?

2023-06-05 9:23

W czwartek Boże Ciało i dzień wolny od pracy. Wiele osób wolne bierze także w piątek i w ten sposób mamy aż cztery wolne dni. Długi weekend czerwcowy oznacza także drobne zmiany w komunikacji miejskiej. Jak działać więc będzie komunikacja miejska w Poznaniu w weekend Bożego Ciała?

MPK Poznań: funkcjonowanie komunikacji miejskiej w czwartek, 8 czerwca w Boże Ciało

  • Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy. Funkcjonować będą także linie turystyczne 0 i 100. W nocy z 8 na 9 czerwca br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z piątku na sobotę.

MPK Poznań: funkcjonowanie komunikacji miejskiej w piątek, 9 czerwca

  • Wszystkie linie tramwajowe, autobusowe miejskie (z wyjątkiem linii 156 i 186) oraz podmiejskie 173, 425 i 911 funkcjonują według sobotniego rozkładu jazdy. Linie autobusowe miejskie 156 i 186 oraz pozostałe linie podmiejskie funkcjonują według roboczego rozkładu jazdy. Na liniach podmiejskich nie będą wykonywane kursy szkolne. Funkcjonować będą także linie turystyczne 20 i 100. W nocy z 9 na 10 czerwca br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z piątku na sobotę.

MPK Poznań: funkcjonowanie komunikacji miejskiej w sobotę, 10 czerwca

  • Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według sobotniego rozkładu jazdy. Funkcjonować będą także linie turystyczne 20, 100 i 102. W nocy z 10 na 11 czerwca br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na noce z soboty na niedzielę.

MPK Poznań: funkcjonowanie komunikacji miejskiej w niedzielę, 11 czerwca

  • Wszystkie linie komunikacyjne funkcjonują według świątecznego rozkładu jazdy. Funkcjonować będą także linie turystyczne 0 i 100. W nocy z 11 na 12 czerwca br. komunikacja nocna funkcjonuje według rozkładu jazdy na tzw. pozostałe noce.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Jak działać będzie komunikacja miejska w weekend Bożego Ciała?