Jaśkowiak o alarmie bombowym na Termach: GRUPKA CYMBAŁÓW!

Ewakuacja Term Maltańskich
Autor: Jacek Jaśkowiak / Facebook Ewakuacja Term Maltańskich

Prezydent Poznania w mocnych słowach skomentował niedzielny alarm bombowy w Termach Maltańskich. Jacek Jaśkowiak nazwał antyszczepionkowców, którzy mieli stać za akcją nazwał GRUPKĄ CYMBAŁÓW. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na naszej stronie internetowej.

Termy Maltańskie nie dają się zastraszyć! Po wczorajszej ewakuacji spowodowanej alarmem bombowym prezes term, Jerzy Krężlewski, zapowiedział, że kasa dla osób dla zaszczepionych dalej będzie funkcjonować. Prawdopodobnie to ona była powodem pogróżek, które spłynęły na mailową skrzynkę aquaparku.

Przypomnijmy, w niedzielę ewakuowano ponad 1800 osób. Na miejscu pojawili się pirotechnicy oraz specjaliści do walki z cyberprzestępczością. Alarm okazał się być fałszywy, a cała akcja trwała blisko godzinę. 

Zamieszki w Lubinie

Sytuację tę postanowił skomentować prezydent Poznania. Jacek Jaśkowiak nie przebierał w słowach. 

Tak zwani "antyszczepionkowcy" wywołali alarm bombowy w Termy Maltańskie Poznań. Takie zachowania należy piętnować. Nie możemy pozwalać na to, by mieszkańcy byli terroryzowani i narażani na stres przez grupkę cymbałów. Liczę na szybkie ujęcie sprawców i jednocześnie dziękuję Policji za sprawną akcję na miejscu zdarzenia

napisał na Facebooku Jaśkowiak. 

Quiz. Który polityk to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Kto to powiedział: "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne":
Źródło: Jaśkowiak o alarmie bombowym na Termach: GRUPKA CYMBAŁÓW!
Nasi Partnerzy polecają