Kończą się aukcje WOŚP. Co jeszcze można wylicytować?

Wciąż trwają aukcję WOŚP!
Autor: Poznan.pl

Mimo że 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy odbył się ponad tydzień temu, to cały czas można jeszcze wziąć udział w licytacjach przedmiotów na aukcjach internetowych. Wiele ciekawych rzeczy, jak choćby kolacja z Magdą Linette czy morsowanie z Jackiem Jaśkowiakiem już zostało wylicytowanych, to wciąż na aukcjach znajduje się wiele ciekawych atrakcji.

WOŚP Poznań: złote karty zlicytowane!

Trwają też jeszcze aukcje trzech specjalnych, złotych kart Peka z podpisem Jacka Jaśkowiaka, prezydenta Poznania. Można je zdobyć licytując na aukcjach sztabu WOŚP przy Politechnice Poznańskiej. Obecnie za każdą z nich trzeba przeznaczyć przynajmniej 1000 zł. 

Łącznie Zarząd Transportu Miejskiego przygotował 10 takich kart. Siedem już zostało wylicytowanych na aukcjach internetowych i stacjonarnych w dniu 31. Finału. Te na terenie MTP sprzedały się po: 1350, 1200 i 1100 zł.

Licytacje kart można znaleźć na podstronie aukcji Sztabu WOŚP Politechniki Poznańskiej.

Morsowanie sprzedane! Tak samo jak sadzenie drzewa

W tym roku Jacek Jaśkowiak wystawił na aukcje na rzecz WOŚP wspólne morsowanie, które zlicytowano za 6100 zł.

Licytowane także było wspólne sadzenie drzewa z Jackiem Jaśkowiakiem. Drzewo zasadzone zostanie w samym centrum miasta, w parku im. F. Chopina. Będzie to tulipanowiec amerykański - uzupełni on kolekcję tych zjawiskowych roślin na terenie parku. To szybko rosnący gatunek o wyjątkowych, ozdobnych liściach. Roślina wypuszcza duże, zielono-żółte kwiaty pojawiające się w maju i czerwcu. Kielichowatym kształtem przypominają one tulipany.  Aukcja już się zakończyła. Jej cenę można zobaczyć tutaj.

WOŚP Poznań: Przejażdżka z prezesem

Również poznańskie MPK aktywnie włączyło się w 31. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W piątek, 10 lutego, po godz. 14.50, zakończy się aukcja "Prezes MPK poprowadzi dla Ciebie tramwaj" - data wycieczki, typ pojazdu i trasa zostaną ustalone indywidualnie ze zwycięzcami aukcji. Voucher będzie można zrealizować do 30 grudnia br. Czas przejazdu to maksymalnie dwie godziny, a na wycieczkę można zabrać ze sobą np. znajomych.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected] Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Kończą się aukcje WOŚP. Co jeszcze można wylicytować?
Nasi Partnerzy polecają