Kryte pływalnie ponownie otwarte. Najpierw na Osiedlu Piastowskim, potem na Chwiałce

Kryte pływalnie w Poznaniu ponownie zostaną otwarte
Autor: Poznan.pl Kryte pływalnie w Poznaniu ponownie zostaną otwarte

Już w środę, 25 sierpnia, startuje Pływalnia Miejska Rataje na Osiedlu Piastowskim. Obiekt będzie czynny od godz. 6:00 do 22:00. Nieco później zostanie otwarta Pływalnia Kryta Chwiałka przy ul. Spychalskiego. Powinno to nastąpić na początku września po przepompowaniu wody z basenów letnich, które zakończą sezon w związku z niesprzyjającą aurą.

Przed wybraniem się na basen warto sprawdzić harmonogram dostępności torów. Jest on aktualizowany na stronie internetowej każdej z pływalni. We wrześniu na pływalnie będą stopniowo wracać uczniowie poznańskich szkół oraz uczestnicy zajęć zorganizowanych, takich jak nauki pływania, gimnastyka w wodzie dla seniorów, czy aqua fitness. Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji zapraszają ponadto na pozostałe pływalnie kryte - Atlantis na os. Stefana Batorego oraz Winogrady na os. Zwycięstwa. Te dwa obiekty działały także w czasie wakacji.

Wtorek, 24 sierpnia. będzie również ostatnim dniem działalności basenów letnich Chwiałka oraz Kasprowicza.

Posiadacze karnetów na baseny letnie będą mieli możliwość zrealizowania niewykorzystanych wejść na pływalniach krytych Atlantis, Rataje i Winogrady do końca sierpnia. Również do końca wakacji wszyscy, którzy chcą wziąć udział w zajęciach zorganizowanych prowadzonych przez POSiR na pływalniach krytych, mogą skorzystać z preferencyjnej ceny na jesienny semestr. Zapisy przyjmowane są na miejscu w pływalniach miejskich: Atlantis, Chwiałka, Rataje i Winogrady, mailowo oraz telefonicznie. Szczegóły oraz dane kontaktowe są dostępne na stronie internetowej dotyczącej zajęciom zorganizowanym.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Kryte pływalnie ponownie otwarte. Najpierw na Osiedlu Piastowskim, potem na Chwiałce