Autostrada A2 w woj. wielkopolskim

i

Autor: Wikipedia Wykonawcą autostrady A2 pomiędzy Siedlcami i Białą Podlaską jest Polaqua. Umowa o wartości prawie 470 mln zł została podpisana w kwietniu 2021 r. Zakończenie budowy tego odcinka A2 planowane w czwartym kwartale 2024

Kurs jazdy na A2! Autostrada Wielkopolska podsumowała pierwszy etap akcji.

2021-11-23 15:40

W ramach kursów na prawo jazdy bezpłatnie ćwiczą poruszanie się po autostradach i drogach ekspresowych! Zakończył się pierwszy etap programu "Kurs jazdy na autostradzie".

Autostrada Wielkopolska podsumowała pierwszy etap akcji pt "Kurs jazdy na autostradzie", w ramach której kursanci mogą bez opłat sprawdzić swoje umiejętności na drogach szybkiego ruchu, w tym na autostradzie A2. W pierwszym etapie do projektu zgłosiło się 164 kursantów.

Odbyli oni 300 godzin jazdy na autostradzie i przejechali 14 tysięcy kilometrów

mówi Sebastian Joachimiak, członek zarządu Autostrady Wielkopolskiej. Do akcji Kurs jazdy na autostradzie zgłaszają się ośrodki szkolenia kierowców z miejscowości, znajdujących się w sąsiedztwie A-dwójki. Ale nie tylko osoby uczące się mogą skorzystać z kursów na autostradzie.

Tak naprawdę akcja jest uniwersalna i dotyczy wszystkich, którzy chcą polepszyć umiejętności jazdy na trasach szybkiego ruchu. Objęliśmy też tych kierowców, którzy chcą się czuć bezpiecznie i komfortowo.

W kolejnych tygodniach Autostrada Wielkopolska ma prowdzić dalsze działania związane z akcją kursów jazdy na autostradzie.

Maria Sadowska: Jako nastolatka doświadczyłam „złego dotyku”
Źródło: Kurs jazdy na A2! Autostrada Wielkopolska podsumowała pierwszy etap akcji.