Liderka antyszczepionkowców zebrała pieniądze na NOWE SPRZĘGŁO!

2021-08-04 14:37 DR
Justyna Socha ze sprzęgłem
Autor: Justyna Socha / FB Justyna Socha ze sprzęgłem

Jakiś czas temu liderka antyszczepionkowców, Justyna Socha ogłosiła w internecie, że spaliła sprzęgło i zorganizowała zbiórkę. Okazuje się, że na swoich fanów może ona liczyć... Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Justyna Socha jest przewodniczącą Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wiedzy o Szczepieniach Stop NOP. Słynie z głośnych akcji, w których odradza szczepienie się. Była między innymi w Urzędzie Wojewódzkim w Poznaniu, gdzie pytała ludzi "po co zmieniają swoje DNA". Protestowała również pod domem prezydenta Poznania, Jacka Jaśkowiaka. 

Najgłośniej jednak było o jej próbie wejścia na koncert tylko dla zaszczepionych osób. Jako przeciwniczka szczepień Socha nie została tam wpuszczona. Na miejscu interweniowała policja, Socha została zatrzymana.

Mężczyzna pobity na Pasażu Niepolda w szpitalu.. Policja udostępnia wizerunek sprawców

Niedawno w mediach społecznościowych ogłosiła, że w jej samochodzie spaliło się sprzęgło i zbiera na nowe. Potrzebny był tysiąc złotych (bez robocizny). Teraz Socha chwali się, że zbiórka zakończyła się powodzeniem.

Auto naprawione. Ma 21 lat i sprzęgło miało prawo się zużyć. Dzięki temu nadal będę mogła podróżować po całej Polsce w sprawach stowarzyszenia. Dziękuję wszystkim za wsparcie

napisała pod zdjęciem, w którym trzyma w rękach wymienioną część samochodową. 

[QUIZ] Jak dobrze znasz Annę Muchę? Prawdziwy fan "M jak miłość" będzie miał 10/10

Pytanie 1 z 10
Kogo w "M jak miłość" gra Anna Mucha?
Źródło: Liderka antyszczepionkowców zebrała pieniądze na NOWE SPRZĘGŁO!
Nasi Partnerzy polecają