Nowa nawierzchnia na ul. Wawrzyniaka

i

Autor: ZDM Poznań Nowa nawierzchnia na ul. Wawrzyniaka

Nowa nawierzchnia na ul. Wawrzyniaka! Kolejne zmiany dla kierowców

2021-10-26 7:54

Rozpoczyna się kolejny etap metamorfozy ul. Wawrzyniaka. Prace będą wykonywane na jezdni.

Od 9 września prowadzone były remonty chodników na odcinku od skrzyżowania z ul. Szamarzewskiego po ul. Dąbrowskiego. Teraz przyszedł czas na wymianę nawierzchni jezdni.

Aby jak najbardziej zminimalizować utrudnienia, prace podzielone są na dwa etapy. Od poniedziałku (25 października) przez tydzień prowadzone będą na odcinku od ul. Szamarzewskiego do ul. Słowackiego. Ten fragment ulicy zostanie zamknięty dla ruchu. Wyjazd z ul. Słowackiego możliwy będzie tylko w kierunku ul. Dąbrowskiego.

W kolejnym tygodniu (od 2 listopada) remont nawierzchni jezdni będzie prowadzony pomiędzy ul. Słowackiego i ul. Dąbrowskiego. Również wówczas nastąpi zamknięcie odcinka drogi, a wyjazd z ul. Słowackiego będzie odbywał się po już ułożonej nawierzchni w stronę ul. Szamarzewskiego (w kierunku przeciwnym niż obecnie odbywa się ruch).

Dzięki zaplanowanym na ul. Wawrzyniaka pracom poprawi się komfort i bezpieczeństwo, szczególnie wśród pieszych, parkowanie zostanie uporządkowane, a ulica zyska na estetyce.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Nowa nawierzchnia na ul. Wawrzyniaka! Kolejne zmiany dla kierowców