Nowe schronisko dla zwierząt w Poznaniu

i

Autor: Poznan.pl Nowe schronisko dla zwierząt w Poznaniu

Nowe Schronisko dla zwierząt w czołówce Top Inwestycji Komunalnych

2021-07-29 10:05

W czerwcu zakończyła się budowa nowego schroniska dla zwierząt w Poznaniu. Przedsięwzięcie, ze względu na swoją funkcjonalność i rozmach, zakwalifikowało się do drugiego etapu konkursu TOP Inwestycje Komunalne 2021, organizowanego przez PortalSamorządowy.pl.

Celem konkursu jest wyróżnienie i promocja odważnych, prorozwojowych inwestycji komunalnych prowadzonych przez samorządy. Budowa nowego schroniska dla zwierząt w Poznaniu zakwalifikowała się do II etapu rywalizacji. Jest jedną z 20 inwestycji, które walczyć będą o jak najlepsze miejsce.

Spośród nominowanych przedsięwzięć, rada konsultacyjna - składająca się ze specjalistów ze świata administracji, samorządu i biznesu, wybierze 10, które zostaną nagrodzone i uzyskają tytuł Top Inwestycji Komunalnej 2021 r. Kandydaci oceniani będą według następujących kryteriów: rozmach przedsięwzięcia w odniesieniu do budżetu i możliwości samorządu, walory estetyczne, funkcjonalność, nowatorstwo, współpraca z lokalną społecznością i aktywne gospodarowanie majątkiem.

Niezależenie od głosowania jury, internauci mogą wskazać swojego faworyta, a inwestycja, które uzyska największą liczbę głosów, otrzyma nagrodę specjalną.

Głosy na nowe poznańskie schronisko dla zwierząt można oddawać za pośrednictwem strony internetowej. Głosowanie jest bardzo proste i nie wymaga rejestracji - wystarczy kliknąć zielony przycisk "Popieram" przy wybranej nominacji.

Więcej o poznańskim schronisku można przeczytać na stronie Poznan.pl. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Nowe Schronisko dla zwierząt w czołówce Top Inwestycji Komunalnych