Nowy chodnik i jezdnia na Naramowicach

i

Autor: Poznan.pl Nowy chodnik i jezdnia na Naramowicach

Nowy chodnik i jezdnia powstały na Naramowicach

2021-07-28 13:28

Zakończyły się prace przy remoncie chodnika na części ul. Sielawy. Ułożono także nową nawierzchnię jezdni na kolejnym odcinku ul. Swarożyca.

Zgodnie z decyzją Rady Osiedla Naramowice wyremontowany został zniszczony chodnik na ul. Sielawy. Prace były prowadzone od okolic sklepu przy skrzyżowaniu z ul. Naramowicką po pozostałości starej bramy (po północnej stronie ulicy). Dzięki temu piesi zyskali większy komfort przemieszczania się. Koszt prac to 32 tysiące złotych. Inwestycja została sfinansowana ze środków, które do swojej dyspozycji ma RO Naramowice.

To nie jedyne zmiany w tej części miasta. Na kolejnej części ul. Swarożyca ułożona została ażurowa nawierzchnia jezdni. To dlatego, by w razie opadów woda mogła wsiąkać w grunt, bo ulica nie ma odwodnienia. Remont był kontynuacją robót prowadzonych w ubiegłych latach. Jego koszt to 44 tysiące złotych. 

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy sądzisz, że Polski Ład okaże się sukcesem?
Źródło: Nowy chodnik i jezdnia powstały na Naramowicach