Nowy radiowóz policyjnych wodniaków. I to nie byle jaki!

Nowy terenowy radiowóz policyjnych wodniaków
Autor: Wielkopolska Policja Nowy terenowy radiowóz policyjnych wodniaków

Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu dostali nowy oznakowany radiowóz. Terenowy Ford Ranger pozwala im sprawnie przemieszczać się w trudnym terenie. Samochód został zakupiony dzięki dofinansowaniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków budżetowych Policji.

Policjanci z Komisariatu Wodnego Policji w Poznaniu dostali nowy samochód. Oznakowany Ford Ranger ma automatyczną szkrzynię biegów, silnik o mocy 213 KM i o pojemności 2 litrów. Radiowóz ma napęd na 4 koła i bardzo dobre właściwości terenowe, zapewniające kierującemu kontrolę w każdych warunkach. 

Dzięki nowemu pickupowi policjanci mogą sprawnie przemieszczać się w trudnym terenie, szczególnie z jednego akwenu na drugi. Samochód może holować łodzie używane w codziennej służbie przez wodniaków i z powodzeniem je wodować. 

Nowy radiowóz został zakupiony dzięki dofinansowaniu Marszałka Województwa Wielkopolskiego oraz ze środków budżetowych Policji. Jest on znacznym wzmocnieniem technicznym funkcjonariuszy w codziennej służbie, co bezpośrednio wpłynie na wzrost bezpieczeństwa mieszkańców Wielkopolski.

Jeśli jesteście świadkami ciekawego wydarzenia w Waszej okolicy, piszcie do nas i ślijcie zdjęcia na [email protected]!

Źródło: Nowy radiowóz policyjnych wodniaków. I to nie byle jaki!
Nasi Partnerzy polecają