Pacjent oddziału psychiatrycznego wyskoczył przez okno! Zaatakował ratowników medycznych!

Karetka pogotowia Poznań
Autor: Pogotowie ratunkowe Poznań Karetka pogotowia

Sceny jak z filmu rozegrały się w okolicach jednego ze szpitali w Poznaniu. Pacjent oddziału psychiatrycznego wyskoczył z okna i spadł na samochód. Zaczął uciekać, ale później wrócił i zaatakował ratowników medycznych. Dwóch z nich ucierpiało. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Całe zdarzenie opisują szczegółowo w mediach społecznościowych pracownicy Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Poznaniu. 

Pacjent z Oddziału Psychiatrii wyskoczył przez okno Szpitala na samochód pracownika. Następnie zaczął się oddalać, w pewnym momencie zawrócił i pobiegł w stronę ambulansu, który znajdował się w pobliżu i wtedy pokazał swoją siłę - zaczął kopać w drzwi karetki. Członkowie ZRM w obawie o bezpieczeństwo własne i pacjentki zamknęli się w karetce. Jednak z powodu dalszego ataku agresywnego mężczyzny zostali zmuszeni do obezwładnienia napastnika

czytamy w poście zamieszczonym na Facebooku. W wyniku zdarzenia poszkodowanych zostało dwóch ratowników medycznych. Jeden ma uraz głowy, a drugi uraz ramienia. 

Raport z anteny 23.04, godz.10

W tej sprawie skontaktowaliśmy się z biurem prasowym Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu. Jak się dowiedzieliśmy, do tego niebezpiecznego zdarzenia doszło wczoraj w szpitalu HCP na poznańskiej Wildzie. 

Na miejscu byli policjanci, którzy przeprowadzali tam interwencję

mówi nam Marta Mróz z Komendy Miejskiej Policji w Poznaniu.

Pacjent, który wyskoczył przez okno szpitala ponownie trafił na oddział, gdzie zajmują się nim lekarze. 

QUIZ. Przeciętny Polak nie zna odpowiedzi na te pytania. A Ty? Nawet 5/15 to sukces

Pytanie 1 z 15
Czy można zarazić się łuszczycą poprzez kontakt z osobą chorą?
Źródło: Pacjent oddziału psychiatrycznego wyskoczył przez okno! Zaatakował ratowników medycznych!
Nasi Partnerzy polecają