Nowy parkomat SPP Poznań

i

Autor: ZDM Nowy parkomat SPP Poznań

Pamiętaj o nowym identyfikatorze mieszkańca!

2022-01-25 8:20

Przypominamy, że 31 stycznia kończy się ważność rocznych identyfikatorów parkingowych zakupionych przez mieszkańców Wildy i Łazarza przed 1. lutego zeszłego roku.

Przy zakupie nowego identyfikatora będzie naliczana rekompensata za czas, gdy SPP na Wildzie i Łazarzu nie funkcjonowała w pełni. Przysługuje ona tym mieszkańcom Wildy i Łazarza, którzy wcześniejszy identyfikator zakupili nie później niż pierwszego lipca ubiegłego roku.

Przy zakupie identyfikatora należy okazać dokument tożsamości, dowód rejestracyjny pojazdu, oryginał pierwszej strony PIT-u za poprzedni rok (UWAGA! do końca kwietnia honorowany jest również PIT za 2020 r. z uwagi na trwający czas rozliczania podatków). Jeśli auto jest służbowe, w leasingu lub na kredyt należy przedstawić dodatkowo dokumenty potwierdzające prawo do pojazdu - szczegóły. Bez tych dokumentów zakup będzie niemożliwy.

Dostępny jest także e-identyfikator (on-line), jednak jak już wielokrotnie informowaliśmy można go kupić z 90-dniowym wyprzedzeniem, ale nie później niż na 14 dni przed datą, od której ma zacząć obowiązywać.

Kasy Strefy Płatnego Parkowania są czynne w następujących godzinach:Wilczak 17: pon. od 8:00 do 17:30, wt. – czw. od 8:00 do 15:30 i pt. od 8:00 do 15:00, Pułaskiego 9: pon. od 8:00 do 17:30, wt. – pt. od 8:00 do 15:30.

​​Zakup e-identyfikatora - www.eidentyfikator.zdm.poznan.pl

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Czy wiesz jaki mandat dostaniesz za to wykroczenie? Sprawdź się naszym QUIZIE!

Pytanie 1 z 10
Przekraczając prędkość o 71 km/h i więcej trzeba liczyć się z mandatem o wysokości?
Kierująca skodą  na ul. Krzywoustego przekroczyła prędkość o 36 km/h
Źródło: Pamiętaj o nowym identyfikatorze mieszkańca!