Nika Kwekweskiri

i

Autor: CyfraSport Nika Kwekweskiri

Piłkarz Lecha spowodował kolizję po alkoholu. Zabrano mu też prawo jazdy!

2021-10-08 11:55

Piłkarz Lecha Poznań, Gruzin Nika Kwekweskiri w nocy z soboty na niedzielę, po udanym meczu wygranym przez Lecha mocno narozrabiał. Jak podaje Głos Wielkopolski zawodnik spowodował kolizję swoim autem a w dodatku był nietrzeźwy - miał we krwi ponad pół promila alkoholu.

Jak ustalił "Głos Wielkopolski" zawodnik Kolejorza w nocy z soboty na niedzielę prowadził samochód pod wpływem alkoholu i wjechał w centrum Poznania w dwa samochody. We krwi miał mieć aż 0,8 promila.Przypomnijmy, iż tego kilkanaście godzin wcześniej Lech Poznań pokonał na własnym boisku Śląska Wrocław aż 4:0. Piłkarze dostali po meczu od Macieja Skorży aż dwa dni wolnego, co wielu z nich postanowiło wykorzystać. Niestety gruziński pomocnik Kolejorza świętował za bardzo, i wsiadł po alkoholu za kierownicę.

Kolizja miała miejsce na zbiegu ulic Tadeusza Kościuszki i św. Marcin w Poznaniu. Nika Kwekweskiri prowadził swoje auto - mercedesa c200 - pod wpływem alkoholu. Doprowadził on do kolizji dwóch samochodów. Na szczęście w całym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Piłkarzowi zabrano jednak prawo jazdy.

Sytuacje dla Głosu Wielkopolskiego skomentował rzecznik Lecha Poznań, Maciej Henszel. - To jest wysoce naganna sytuacja, którą stanowczo potępiamy. Nika Kwekweskiri jest w tej chwili na zgrupowaniu kadry, ale chciałby bardzo przeprosić wszystkich za swoje zachowanie. I oczywiście deklaruje, że dobrowolnie podda się karze.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Piłkarz Lecha spowodował kolizję po alkoholu. Zabrano mu też prawo jazdy!