Złotów - Poszukiwany 32-latek trafił do zakładu karnego

i

Autor: Państwowa Straż Pożarna Złotów

Po prawie pół roku zatrzymano sprawcę wypadku w którym zginęła 20-latka

2021-01-05 12:17

Policjanci zatrzymali sprawcę tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 28 sierpnia w Złotowie. Na łuku drogi kierowca BMW w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożne drzewo. Na skutek uderzenia pasażerka pojazdu zginęła na miejscu. 32-latek zbieg z miejsca zdarzenia i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło 28 sierpnia 2020 r. w miejscowości Złotów przy drodze wyjazdowej w kierunku miejscowości Międzybłocie. Tego dnia złotowscy policjanci zostali powiadomieni o wypadku drogowym osobowego BMW, którym miały poruszać młode osoby. Jak się okazało, 32-letni mieszkaniec gminy Zakrzewo na łuku drogi w wyniku niedostosowania prędkości stracił panowanie nad pojazdem i uderzył z ogromną siłą w przydrożne drzewo.

Na skutek zderzenia dwójka pasażerów została zakleszczona w pojeździe. Niestety jadąca z przodu 20-letnia mieszkanka powiatu złotowskiego na skutek poniesionych obrażeń zginęła na miejscu. Prowadzący pojazd mieszkaniec gminy Zakrzewo widząc skutki nieodpowiedzialnej jazdy zbiegł z miejsca zdarzenia i do chwili zatrzymania ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości.

Morderstwo w Nowym Dworze Mazowieckim

Wczoraj 4 stycznia br. policjanci z Wydziału Kryminalnego i Zespołu Patrolowo-Interwencyjnego Komendy Powiatowej Policji w Złotowie zatrzymali poszukiwanego 32-latka.

Dziś mężczyzna został doprowadzony do oddziału zewnętrznego Zakładu Karnego w Czarnem w Złotowie. Teraz oczekuje na dalsze czynności procesowe prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Złotowie. Śledztwo w sprawie tragicznego wypadku prowadzi złotowska prokuratura.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Po prawie pół roku zatrzymano sprawcę wypadku w którym zginęła 20-latka