Golden retrievery dla WOŚP

i

Autor: Poznan.pl Golden retrievery dla WOŚP

Po raz 13. golden retrievery będą grały w Poznaniu z WOŚP!

2022-01-27 7:37

Podają łapę, pozują do zdjęć i dają się pogłaskać. Po raz 13. golden retrievery będą grały w Poznaniu podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Podpowiadamy, gdzie będzie można je spotkać.

Kwestować może każdy, także nasi czworonożni przyjaciele. Podczas spotkania z goldenami-wolontariuszami nie zabraknie sztuczek i pokazów. Z psami będzie można zrobić sobie zdjęcie, przybić piątkę, a za wrzut do puszki otrzymać także unikatowe niebieskie serduszko. 

- W zeszłym roku zebraliśmy ponad 100 tys. zł. Obłęd! Mamy nadzieję, że w tym zbierzemy jeszcze więcej. Każda kasa na chore dzieciaki jest potrzebna. Zrobimy to razem. Bądźcie z nami podczas tego finału. Spotkacie nas m.in. na placu Wolności, obok stadionu Lecha i w galerii King Cross Marcelin - mówi Szymon Kapela z grupy Golden Retriever WOŚP. 

Już w najbliższą sobotę, 29 stycznia golden retrievery i ich właściciele będą kwestować w galerii King Cross Marcelin w godz. 11:00-18:00. W niedzielę, 30 stycznia - w dniu finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy - psich wolontariuszy będzie można spotkać na pl. Wolności od 11:00 do 14:00, w galerii King Cross Marcelin od 11:00 do 18:00, na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej od 12:00 do 20:00, a także na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w godz. 11:00-18:00.

W ciągu dwunastu finałów grupa Golden Retriever WOŚP zebrała blisko 600 tys. zł.  W tym roku celem akcji jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci. Wydarzenie można śledzić na Facebooku

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Po raz 13. golden retrievery będą grały w Poznaniu z WOŚP!