Poznań. Otwarcie stadionów maj 2021. Kibice wracają na stadiony!

Stadion Lecha Poznań
Autor: Cyfrasport Stadion Lecha Poznań

Otwarcie stadionów maj 2021. Kibice wracają na stadiony! Podczas środowej konferencji prasowej 28.04. premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedział, iż także w maju otwarte zostaną stadiony dla kibiców. Od 15 maja na stadionach zasiąść będzie mogło 25% publiczności. A to nie koniec. Otwarcie stadionów maj 2021 staje się faktem!

Poznań. Otwarcie stadionów maj 2021. Kibice wracają na stadiony! Podczas środowej konferencji prasowej 28.04. premier Mateusz Morawiecki oraz Minister Zdrowia Adam Niedzielski zapowiedzieli, iż także stadiony zostaną otwarte. Oznacza to, bardzo dobre wieści dla kibiców, ponieważ otwarcie stadionów nastąpi już w połowie maja 2021. Kibice bardzo długo czekali na takie wiadomości. Pandemia koronawiursa już od dłuższego czasu sprawiła, iż kibiców nie było na stadionach. Na szczęście już niebawem stadiony zostaną otwarte dla publiczności!

OTWARCIE STADIONÓW - HARMONOGRAM

  • Od 15 maja - obiekty sportowe na świeżym powietrzu - obłożenie do 25% publiczności 
  • Od 29 maja - obłożenie do 50% (z widownią) 

Oznacza to iż już w maju kibice Lecha Poznań będą mogli wrócić na stadion przy ulicy Bułgarskiej. To samo dotyczy kibiców Warty - stadion w Grodzisku także zostanie otwarty. Jednak kibice ekstraklasy nie zobaczą na żywo zbyt wielu meczów swoich drużyn, ponieważ sezon dobiega końca. Warto jednak dodać, iż piłkarski mecz x Islandią w Poznaniu (8 czerwca, godz. 18.00) odbędą się z udziałem publiczności. Będzie to ostatnie spotkanie Poulo Sousy przed meczami Mistrzostw Europy 2021.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Najpiękniejsze zabytki Europy. Gdzie to jest?

Pytanie 1 z 10
Gdzie mieści się Partenon?
Zdjęcie
Źródło: Poznań. Otwarcie stadionów maj 2021. Kibice wracają na stadiony!
Nasi Partnerzy polecają