Śmiertelne potrącenie 26-latki na Hetmańskiej

i

Autor: KMP Poznań Śmiertelne potrącenie 26-latki na Hetmańskiej

Poznań. Śmiertelne potrącenie 26-latki na Hetmańskiej

2021-07-01 7:57

Czwartkowy poranek rozpoczął się tragiczne na poznańskich drogach. Na ulicy Hetmańskiej doszło do śmiertelnego potrącenia 26-letniej kobiety na oznakowanym przejściu dla pieszych. Trasa ta będzie zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

26-letnia kobieta została potrącona około godziny 6.00 przez samochód na oznakowanym przejściu dla pieszych. Do śmiertelnego wypadku doszło na ul. Hetmańskiej - pomiędzy Dmowskiego, a Kolejową w kierunku Głogowskiej. Trasa ta jest zablokowana i będzie tak jeszcze kilka godzin.

Jak informuje portal epoznan.pl 26-letnia kobieta miała zostać potrącona przez kierowce Hondy, który wyjeżdżał z Rolnej. Mężczyzna miał jechać z prędkością około 90 km/h. Na miejscu zdarzenia informował, iż po prostu nie zauważył na przejściu dla pieszych młodej kobiety.

Obecnie liczyć się z utrudnieniami, które mogą potrwać do godzin popołudniowych. Jeśli możecie, znajdźcie alternatywną trasę przejazdu. Ta droga zablokowana może być kilka godzin. Policja zorganizowała objazd ulicami: Kolejową, Potockiej i Dmowskiego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Poznań. Śmiertelne potrącenie 26-latki na Hetmańskiej. Droga zablokowana!