Rak jądra - przyczyny, profilaktyka, objawy

i

Autor: Thinkstockphotos.com

Poznański Punkt Profilaktyki Intymnej cieszy się dużym zainteresowaniem!

2021-11-19 17:35

Od stycznia z konsultacji lekarskich skorzystało blisko 1400 kobiet i 70 mężczyzn.

Przyjść tam mogą osoby, które borykają się między innymi z dolegliwościami narządów płciowych, czy są zainteresowane wprowadzeniem lub kontynuowaniem antykoncepcji.

Dokonujemy tam szereg badań profilaktycznych, w punkcie są dostępne wizyty ginekologiczne oraz urologiczne. Możemy też otrzymać skierowanie na badanie np. USG piersi, na mammografię, wykonać badanie cytologiczne, czy też w przypadku mężczyzn, otrzymać skierowanie na badanie PSA. 

- mówi Dominika Kolberg z Poznańskiego Ośrodka Specjalistycznych Usług Medycznych i dodaje, że miejsce jest w pełni przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Na wizytę należy się umówić telefonicznie lub online, ale spokojnie, gwarantujemy szybką dostępność do wizyt - zarówno tych profilaktycznych, jak i doraźnych. Zadzwonić można do nas przez całą dobę, również w weekendy i święta.

Punkt Profilaktyki Intymnej przyjmuje przez całą dobę - 7 dni w tygodniu. Placówka nie wykonuje żadnych zabiegów medycznych.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Gorąca 20 Radia ESKA – notowanie 19.11.2021
Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Źródło: Poznański Punkt Profilaktyki Intymnej cieszy się dużym zainteresowaniem!