Rondo Rataje

i

Autor: Poznańskie Inwestycje Miejskie

Przebudowa ronda Rataje: od czwartku zwężenie przy ul. Serafitek

2021-07-06 19:14

Prace związane z przebudową ronda Rataje koncentrują się aktualnie na tarczy ronda, ul. Zamenhofa oraz od niedawna na ul. Krzywoustego od strony centrum miasta. Od 8 lipca (czwartek) obowiązywać będzie zmiana organizacji ruchu wynikająca z konieczności przeprowadzenia robót w zakresie przebudowy kanalizacji deszczowej w rejonie ul. Serafitek.

Planowana zmiana polegać będzie na zawężeniu do jednego pasa ruchu jezdni ul. Krzywoustego w kierunku centrum, czyli po zjeździe z ronda w stronę mostu Królowej Jadwigi. Zamknięty zostanie odcinek prawego pasa, a ruch zostanie przekierowany na krótkim fragmencie na torowisko tramwajowe. Uwaga! Oznacza to, że należy ustąpić pierwszeństwa tramwajom.

Ponadto na jedną noc zawężenie zostanie przedłużone do dworca autobusowego. Planowane jest to na noc z 9 na 10 lipca (z piątku na sobotę) w godzinach od 19 do 11 rano. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie inwestycji i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Przebudowa ronda Rataje: od czwartku zwężenie przy ul. Serafitek