Nowy punkt recepcyjny w pawilonie nr 2 na MTP

i

Autor: Beniamin Piłat - Radio ESKA Nowy punkt recepcyjny w pawilonie nr 2 na MTP

Przenieśli punkt recepcyjny na MTP i...pojawiły się problemy!

2022-03-21 14:28

Chaos komunikacyjny w punkcie recepcyjnym na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich! To po przeniesieniu ​go z holu wschodniego do pawilonu numer 2.

Punkt recepcyjny dla uchodźców został przeniesiony! Do tej pory znajdował się w holu wschodnim Międzynarodowych Targów Poznańskich. Teraz jest kilkaset metrów dalej, w pawilonie nr 2.

Jest miejsce, w którym można poszukać zakwaterowania, punkt gastronomiczny, strefa zabawy dla dzieci, a także miejsca noclegowe dla osób, które przyjadą na przykład w nocy

mówi wiceprezes Grupy MTP Filip Bittner. Jak to wygląda w praktyce? Łóżek jeszcze nie ma, a miejsce na nie stoi puste. Przeniesienie punktu wywołało również spore problemy komunikacyjne.

Uchodźcy dalej kierują się do holu wschodniego, ​gdzie odbijają się od zamkniętych drzwi. Na nich wywieszono kartkę z odręcznie napisanym komunikatem po ukraińsku, że punkt został przeniesiony. Nie ma jednak wskazówek, jak do niego dojść.

TE punkty przez pewien czas działamy dualnie. Będą wolontariusze, którzy będą kierować, większość jest tutaj, a tam też będą osoby, które będą kierowały tutaj. Działamy na żywym organizmie. Ta komunikacja już jest, a będzie jeszcze wzmacniana

mówił w nowym punkcie recepcyjnym wojewoda Michał Zieliński. Do tej pory do Wielkopolski przyjechało już ponad 100 tysięcy uchodźców.

Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Źródło: Przenieśli punkt recepcyjny na MTP i...pojawiły się problemy!