Przy Grunwaldzkiej powstaną nowe ścieżki rowerowe. Budowa od środy. Będą utrudnienia

Budowa ścieżek rowerowych wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej
Autor: Poznan.pl Budowa ścieżek rowerowych wzdłuż ulicy Grunwaldzkiej

Od środy (25 sierpnia) zmieni się organizacja ruchu na ul. Grunwaldzkiej, na odcinku jezdni prowadzącej w stronę centrum miasta, od wjazdu na parking przed budynkiem Zespołu Szkół Budowlanych do skrzyżowania z ul. Jugosłowiańską. Planowane zmiany mają związek z realizacją trzeciego etapu budowy drogi rowerowej wzdłuż ul. Grunwaldzkiej.

Na czas robót wyłączony z ruchu zostanie prawy, skrajny pas jezdni pomiędzy wjazdem na parking przed budynkiem Zespołu Szkół Budowlanych i skrzyżowaniem z ul. Bolkowicką, na którym znajduje się obecnie postój taksówek. Postój ten zostanie czasowo przeniesiony przed zjazd na parking. Pomiędzy ul. Bolkowicką i skrzyżowaniem z ul. Jugosłowiańską zawężone będą pasy dojazdowe do tego skrzyżowania. W czasie prowadzenia prac wyjazd z ul. Bolkowickiej w ul. Grunwaldzką zostanie zamknięty.

Na całym odcinku od wjazdu na parking przed budynkiem Zespołu Szkół Budowlanych do skrzyżowania z ul. Jugosłowiańską piesi będą mogli poruszać się węższym chodnikiem oraz zawężonym do  szerokości 2 metrów przejściem przez ul. Jugosłowiańską. 

Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie prac i zwracanie uwagi na oznakowanie.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Przy Grunwaldzkiej powstaną nowe ścieżki rowerowe. Budowa od środy. Będą utrudnienia
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany