Remont ulicy Dolna Wilda. Roboty ruszą po majówce

Po majówce ruszy remont ulicy Dolna Wilda
Autor: Poznan.pl

W wtorek, 4 maja, rozpocznie się kolejny remont nawierzchni jezdni zaplanowany na ten rok. Prace będą prowadzone na ul. Dolna Wilda w rejonie skrzyżowania z ruchem okrężnym pod wiaduktem w ciągu ulicy Hetmańskiej oraz na południe od wiaduktu, w kierunku ul. Wspólnej.

Zniszczona nawierzchnia jezdni ul. Dolna Wilda w rejonie ul. Hetmańskiej zostanie wyremontowana. Prace rozpoczną się 4 maja i potrwają około tygodnia. Na czas prac wprowadzane będą etapowe zmiany w organizacji ruchu, w tym zamknięcia poszczególnych pasów ruchu w obrębie skrzyżowania oraz na dojazdach i zjazdach z niego. Ulica będzie przejezdna.

W pierwszym etapie prac, w dniach 4-6 maja, wyłączone z ruchu będą wewnętrzne pasy ruchu na skrzyżowaniu, pod wiaduktem, oraz pasy do lewoskrętów na dojazdach ze wszystkich kierunków.

Bezpieczna majówka 2021

W czasie kolejnych prac, w dniach 7-10 maja, wyłączone z ruchu będą zewnętrzne pasy ruchu i wlotowe pasy do lewoskrętu po północnej i południowej stronie skrzyżowania oraz prawoskręt w kierunku autostrady.

Utrzymana będzie możliwość jazdy we wszystkich kierunkach, przy czym skręty w prawo mogą wymagać objazdu dookoła tarczy skrzyżowania. Prędkość maksymalna w rejonie prac będzie ograniczona do 30 km/h. Przejścia dla pieszych zamykane będą tylko na czas robót w ich rejonie.

Prosimy o zwracanie uwagi na tymczasowe oznakowanie. O kolejnych etapach prac będziemy informować w miarę postępu robót.

Źródło: Remont ulicy Dolna Wilda. Roboty ruszą po majówce
Nasi Partnerzy polecają