Nowy wymiar mobilności. ROBO-pies w salonie Hyundai w Poznaniu

i

Autor: Poznan.pl Nowy wymiar mobilności. ROBO-pies w salonie Hyundai w Poznaniu

ROBO-pies w salonie Hyundai! Przyjdź i zobacz niezwykły pokaz!

2022-02-01 11:54

Kilka dni temu na targach CES w Las Vegas, a już za chwilę u nas w Poznaniu – SPOT robo-pies firmy Boston Dynamics. Serdecznie zapraszamy na niezwykły pokaz ROBO-PSA, który już w najbliższy czwartek oraz piątek odbędzie się w salonie Hyundai Karlik, przy ulicy Torowej 10, na Franowie!

Od lat marka prężnie rozwija się w kierunku elektromobilności oraz robotyki, stąd decyzja Hyundai Motor Group o zakupie firmy Boston Dynamics. W obszarze robotyki Hyundai dąży do rozwoju zaawansowanych technologii, które poprawią jakość życia i bezpieczeństwo ludzi. Firma postrzega robotykę i mobilność jako kompletną całość, w której rozwój jednej napędza drugą.

Właśnie dlatego Hyundai Karlik serdecznie zaprasza, członków środowisk akademickich i badawczych, pracowników firm technologicznych, dzieci, dorosłych i wszystkich tych, dla których Robotyka to przyszłość, której chcą doświadczyć dziś na specjalny pokaz możliwości SPOT robo-psa firmy Boston Dynamics. Pokaz tej niezwykłej maszyny to nie jedyna atrakcja jaka czeka wszystkich przybyłych. Po prezentacji do dyspozycji uczestników będzie gama samochodów elektrycznych Hyundai m.in. IONIQ 5 najnowszy elektryczny SUV marki.

Jak zapisać się na wydarzenie?

Wybierz dogodny dla Ciebie termin:

  • Czwartek tj. 3.02.2022 r. godz.: 13:00, 14:00, 15:00 lub 17:00.
  • Piątek tj. 4.02.2022 r. godz.: 12:00, 13:00, 14:00 lub 15:00.

Następnie skontaktuj się z Hyundai Karlik:

Ze względu na sytuację epidemiologiczną prezentacje będą prowadzone na otwartej przestrzeni salonu, w bardzo małych grupach, dlatego prosimy o wcześniejsze zgłoszenie i rezerwację miejsca na konkretną godzinę.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ROBO-pies w salonie Hyundai! Przyjdź i zobacz niezwykły pokaz!