Rondo Rataje - zmiany w rejonie ul. Serafitek

i

Autor: PIM Rondo Rataje - zmiany w rejonie ul. Serafitek

Rondo Rataje: kolejne zmiany, tym razem w rejonie ul. Serafitek

2021-10-18 10:33

Trwa przebudowa odcinka ul. Krzywoustego między rondem Rataje a mostem Królowej Jadwigi, prace toczą się również na samym rondzie. W poniedziałek, 18 października, wprowadzone zostaną zmiany organizacji ruchu w rejonie ul. Serafitek, które umożliwią kontynuację robót.

Konieczne jest wprowadzenie ruchu jednokierunkowego na ul. Serafitek z uwagi na prace przy wyjeździe na ul. Krzywoustego. Możliwy pozostanie skręt z ul. Krzywoustego w ul. Serafitek, natomiast wyjazd z ul. Serafitek prowadzony będzie objazdem przez ulice św. Rocha i Jana Pawła II.

Zmieni się także lokalizacja tymczasowego przystanku autobusowego, który obecnie działa na ul. Krzywoustego między ul. Serafitek a mostem Królowej Jadwigi (jezdnia północna). 18 października zostanie przesunięty bliżej ronda, wyznaczony będzie na pasie do skrętu w prawo z ul. Krzywoustego w ul. Serafitek.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Rondo Rataje: kolejne zmiany, tym razem w rejonie ul. Serafitek