Wielkopolska

Samochód rozbił się o drzewo. Nie żyje kierowca!

2023-07-30 8:59

W sobotni poranek do nowotomyskich strażaków wpłynęło zgłoszenie o wypadku na drodze gminnej Przyłęk – Sękowo. Niestety, wypadek okazał się bardzo poważny. Samochód osobowy uderzył w drzewo. Nie żyje kierowca auta.

Jak poinformowali strażacy z Nowego Tomyśla, w sobotę o godzinie 7:16 do Stanowiska Kierowania Komendanta Powiatowego Państwowej Straży Pożarnej w Nowym Tomyślu wpłynęło zgłoszenie o wypadku komunikacyjnym na drodze gminnej Przyłęk – Sękowo.

- Po przybyciu pierwszych zastępów na miejsce zdarzenia zastano rozbity na drzewie samochód osobowy oraz osobę poszkodowaną poza pojazdem wyciągniętą przez świadków zdarzenia. Z uwagi na równoczesne przybycie na miejsce zdarzenia zespołu ratownictwa medycznego, działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia oraz rozłączeniu akumulatora - powiedział oficer prasowy nowotomyskiej straży, Damian Żukrowski. 

Jak poinformowali policjanci, 48-latek zamieszkały powiat nowotomyski kierując citroenem z nieustalonej przyczyny na łuku drogi gruntowej uderzył w przydrożne drzewo. W wyniku zdarzenia mężczyzna zmarł na miejscu. Czynności prowadzi wydział kryminalny pod nadzorem prokuratora

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

Źródło: Samochód rozbił się o drzewo. Nie żyje kierowca!