Googld Stret View

i

Autor: Googld Stret View Poznań w Googld Stret View

Samochody Google Street View ponownie w Poznaniu. Kiedy będą robić zdjęcia?

2021-05-28 9:36

Ostatnia aktualizacja Google Street View miała miejsce trzy lata temu. Od tego czasu w Poznaniu oraz innych wielkopolskich miastach zmieniło się wiele. Właśnie dlatego ponownie samochody Google Street View będziemy mogli zobaczyć na ulicach Poznania oraz innych miast. Kiedy samochody będzie można spotkać na naszych ulicach?

Googld Stret View ponownie w Poznaniu! Ostatnia aktualizacja popularnych map miała miejsce przed trzema laty. Nie ma co jednak, iż od tego czasu w mieście wiele się zmieniło. Właśnie dlatego Googld Stret View ponownie pojawi się w Poznaniu aby te mapy zaktualizować. Poza tym samochody Googld Stret View będą także w innych miastach Wielkopolski - w Lesznie, Ostrowie, Kaliszu czy też Pile. Będą one także przejeżdżać przez inne, mniejsze miejscowości i tam także będą wykonywane zdjęcia.

Monika Król zaprasza na Miejskie Granie

Po raz pierwszy samochody Googld Stret View przejechały przez Poznań w 2011 roku. Dziś nadal można podziwiać te zdjęcia na stronie Googld Stret View.

Samochody Googld Stret View w Polsce jeżdżą już od marca. Będzie je można spotkać na swojej drodze do końca października.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Samochody Google Street View ponownie w Poznaniu. Kiedy będą robić zdjęcia?