Tablice rejestracyjne

i

Autor: Nasz Świt / Facebook Tablice rejestracyjne

SETKI TABLIC REJESTRACYJNYCH w różnych częściach miasta! To po nawałnicy…

2021-06-22 18:20

W Internecie pojawiają się zdjęcia setek tablic rejestracyjnych, które kierowcy zgubili podczas ogromnej nawałnicy, która przeszła nad Poznaniem i w okolicach. Przeczytajcie więcej na naszej stronie internetowej.

Ogromna nawałnica z burzą przeszła nad Poznaniem we wtorkowe popołudnie. Zalanych było sporo ulic - mniejszych, na osiedlach, ale także tych głównych. Auta miejscami były zalane po maskę. Sytuacje takie nie były rzadkością. Część kierowców pogubiła tablice rejestracyjne ze swoich pojazdów. Na facebookowych grupach jest sporo postów dotyczących tej sprawy. 

Jeżeli jesteście wśród pechowców, którzy stracili tablice rejestracyjne - wybierzcie się w okolice, w których byliście. Oczywiście jedźcie tam, gdy sytuacja już się ustabilizuje. 

Tablice można znaleźć między innymi na Świcie, na Jeżycach, w okolicach galerii Malta czy na Hlonda. Nie jesteśmy w stanie wymienić wszystkich miejsc w Poznaniu. Wiemy też, że sprawa dotyczy miejscowości pod Poznaniem - między innymi Komornik, Koziegłów czy Tarnowa Podgórnego.

Poznań ZALANY! Ogromna nawałnica przeszła przez miasto!

QUIZ. Ten test z języka polskiego może was zaskoczyć! Te błędy językowe słyszymy codziennie

Pytanie 1 z 10
Poprawna forma to:
Źródło: SETKI TABLIC REJESTRACYJNYCH w różnych częściach miasta! To po nawałnicy…