Sklepy otwarte czy zamknięte w niedzielę 25.04.2021? Gdzie na zakupy w Wielkopolsce?

Niedziela handlowa 25 kwietnia
Autor: MARCIN WZIONTEK

Sklepy otwarte czy zamknięte w niedzielę 25.04.2021? Gdzie na zakupy w Wielkopolsce? Informacje na temat tego, czy 25 kwietnia 2021 jest niedzielą handlową interesuje wiele osób. Tym razem jednak mamy dla Was dobre wieści. W kwietniu 2021 roku przypada jedna niedziela handlowa - tak się składa, iż niedzielą handlową będzie ta najbliższa, czyli 25 kwietnia.

Niedziele handlowe w 2021 roku przypadają na siedem terminów w ciągu całego roku. W tym roku sklepy w niedzielę będą otwarte jeszcze pięć razy, w tym dwukrotnie tylko w grudniu. Na resztę roku, aż do grudnia przypadają więc tylko trzy niedziele handlowe. Podobnie jak w poprzednim roku zakupy w ostatni dzień tygodnia są mocno ograniczone, ale w każdą niedzielę niektóre sklepy są nadal otwarte. Wiele osób zadaje sobie pytanie - czy niedziela 25.04 jest handlowa? Czy 25 kwietnia będę mógł zrobić zakupy? Tym razem odpowiedź jest pozytywna - Niedziela handlowa przypada właśnie na ostatnią niedzielę kwietnia. Oznacza to, iż 25 kwietnia w sklepach zrobimy zakupy.

25.04.2021 CZY JEST NIEDZIELA HANDLOWA?

W niedzielę 25 kwietnia sklepy będą otwarte. Na koniec kwietnia przypada jeden z tylko kilku terminów, w którym sklepikarze, ale i pracownicy marketów przyjdą do pracy. W niedzielę 25 kwietnia będzie więc można zrobić zakupy zarówno w osiedlowych sklepach, jak i większych marketach. Na zakup w tym dniu nie musimy udawać się tylko do najmniejszych sklepów, które znajdują się na osiedlach, ale także do dużych marketów. GDZIE ZROBIMY ZAKUPY 25.04? 25 kwietnia to dzień, w którym wszystkie większe markety, typu Biedronka, Lidl, Tesco itp. będą otwarte. Zakupy będzie można zrobić także w mniejszych marketach typu Żabka, czy osiedlowych sklepach. 

Przypomnijmy, iż niedziele handlowe które obowiązują w znaczącą część niedziel w roku nie obejmują takich obiektów jak: piekarnie, cukiernie, lodziarnie, kawiarnie, sklepy z prasą, sklepy na dworcach, sklepy z wyrobami tytoniowymi, kwiaciarnie, stacje paliw, sklepy z pamiątkami i dewocjonaliami, placówki pocztowe, porty lotnicze, strefy wolnocłowe.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy badano Cię na obecność koronawirusa?
Źródło: Sklepy otwarte czy zamknięte w niedzielę 25.04.2021? Gdzie na zakupy w Wielkopolsce?
Nasi Partnerzy polecają