Ulica Szelągowska w Poznaniu

i

Autor: ZDM Poznań Ulica Szelągowska w Poznaniu

"Szklanka" na poznańskich drogach. Jak zgłosić śliskość na ulicach?

2021-12-13 11:05

Z uwagi na złe warunki atmosferyczne, już od samego rana na poznańskich drogach i chodnikach tworzyła się "szklanka". ZDM informował od rana, iż prace mające na celu zapobieganiu śliskości rozpoczęły się w nocy. O poranku jednak było bardzo ślisko. Sytuacja może się w kolejnych dniach powtarzać.

Nocne działania były prowadzone głównie na ulicach układu strategicznego. Posypywane były także mosty, wiadukty, drogi w pobliżu cieków wodnych oraz północne rejony miasta.

Obecnie pojazdy Akcji Zima są na ulicach układu podstawowego, działamy także na będących w gestii ZDM chodnikach.

Jak zgłosić śliskość na ulicach?

Zgłoszenia dotyczące Akcji Zima przyjmowane są:, tel. 61 64 77 231 (każde zgłoszenie jest rejestrowane); mail: [email protected].

Zgłoszenia przyjmuje również miejska infolinia Poznań* Kontakt pod nr tel. 61 646 33 44 od pon. do pt. w godz. 7.30-20.00.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ, To był dziwny tydzień

Pytanie 1 z 10
Minister Rolnictwa Henryk Kowalczyk na antenie RMF FM przekonywał, że ma zdjęcia przedstawiające pół kilo chleba za niezwykle niską cenę. Ile kosztował ten bochenek?
Źródło: "Szklanka" na poznańskich drogach. Jak zgłosić śliskość na ulicach?