Trwają wyprzedaże w sklepach znanej marki. Sieć wycofuje się z Polski!

Tesco Poznań
Autor: Google Street View

Trwają wyprzedaże w sklepach sieci Tesco. Sieć wycofuje się z Polski. Większość sklepów została sprzedana sieci Netto, jak np. market przy ulicy Opieńskiego. W tym miejscu market już nie działa. Wyprzedaże trwają jednak przy ulicy Serbskiej, czy w innym miejscach Wielkopolski – jak np. sklep w Kaliszu czy Kościanie. Do kiedy potrwają wyprzedaże? I jak duże promocje możemy spotkać w sklepie?

Trwają wyprzedaże w sklepach sieci Tesco. Sieć wycofuje się z Polski. Likwidacja sieci sklepów Tesco oznacza, iż w placówkach są bardzo duże promocje. Sieć Tesco poinformowała o ogromnych zniżkach, które sięgają od 20 do 90 procent. Tesco jest obecnie częścią Salling Gruoup A/S. Sklepy Tesco mają przed sobą jeszcze ostatnie tygodnie działalności. W większości sklepów trzeba więc wyprzedaż asortyment – stąd takie obniżki. 

JAKIE PRODUKTY KUPIMY W PROMOCJI?

Od kilku dni w Tesco w całym kraju trwają spore wyprzedaże towaru. Znaleźć je możemy także w sklepie przy ulicy Serbskiej w Poznaniu. Przypominamy, iż market który funkcjonował przy ulicy Opieńskiego nie działa już od końca 2020 roku. W marketach obecnie można kupić m.in. artykuły przemysłowe przecenione o 50%, a także wiele innych kategorii produktów w cenach zdecydowanie niższych niż zwykle. Zabawki i odzież sprzedawane są z rabatem 20 proc. a artykuły papiernicze 40 proc.  Nowe towary nie trafiają już na półki, a rabaty naliczane są przy kasach. Promocje dostępne są w sklepach stacjonarnych, które należą do Tesco.  Z nieoficjalnych informacji wynika, iż sieć sklepów Tesco będzie w Polsce działać tylko do końca maja.

Raport z anteny 20.04, godz.10

TESCO ZMIENI SIĘ W NETTO

Blisko 85 % sklepów Tesco, które działają w Polsce zostaną przekształcone w sklepy Netto. Przy ulicy Opieńskiego, gdzie zawsze stał sklep Tesco, powstać ma jednak Kaufland - tutaj jednak prace już trwają. W innych miejscach, zanim zmiany dojdą do rebrandingu, konieczne jest przebudowanie obiektów a przed tym wszystkim - wyprzedanie asortymentu, który zalega na półkach. Całkowita wyprzedaż towaru oznacza, że w zależności od działu rabaty przysługują na całość asortymentu. Obecnie wyprzedawane są artykuły przemysłowe, następnie wyprzedaż czeka kolejne segmenty. Nowe towary nie trafiają już na półki, a rabaty naliczane są przy kasach. Wyprzedaże w Tesco, które sięgają 90 procent dostępne są tylko w sklepach stacjonarnych.

GDZIE W POZNANIU ZNAJDUJE SIĘ DZIAŁAJĄCY SKLEP TESCO?

  • Ul. Serbska 7. Sklep czyny jest od poniedziałku do soboty od 6 do 23.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Co zrobisz, kiedy "to wszystko się już skończy"?
Źródło: Trwają wyprzedaże w sklepach znanej marki. Sieć wycofuje się z Polski!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany