Złodziej butów z Gniezna złapany

i

Autor: Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie / Facebook Skradzione buty

Policja

Ukradł buty nie do pary w Gnieźnie. Włożył do jednego wkładkę

W jednej z galerii handlowych w Gnieźnie, pewien złodziej miał ogromnego pecha. Chcąc ukraść buty, ukradł obuwie nie do pary. Jeden but od drugiego różnił się rozmiarem. Jego, oraz dwóch kolegów, którzy także dokonali kradzieży ujęła kamera monitoringu. Pracownicy sklepu powiadomili policję. Funkcjonariusze ujęli sprawcę spacerującego w skradzionym obuwiu. Straty wyceniono na prawie 1,5 tysiąca złotych.

Złodziej - pechowiec z Gniezna

- Pechowy złodziej w sklepie mieszczącym się w jednej z gnieźnieńskich galerii handlowych ukradł buty sportowe. Nie zauważył, że są nie do pary, czyli każdy w innym rozmiarze, a on od razu po kradzieży chciał je użytkować. Mężczyzna znalazł na to sposób i do jednego buta włożył specjalną wkładkę - poinformowała w komunikacie prasowym na Facebooku Komenda Powiatowa Policji w Gnieźnie.

Pracownicy sklepu zawiadomili policję

Złodziej nie działał sam. W tym samym czasie kradzieży dokonywali dwaj jego koledzy. Ukradli razem kilka par butów. Cała trójka została ujęta przez kamery monitoringu. Na podstawie nagrań pracownicy sklepu zawiadomili policję. Straty sklepu wyceniono na 1450 złotych.

Złodziej z butami nie do pary złapany podczas spaceru po Gnieźnie

- Policjanci kryminalni pechowego złodzieja rozpoznali i zatrzymali, gdy spacerował w skradzionym obuwiu jedną z głównych ulic miasta. Funkcjonariusze ustalili również dane współsprawców kradzieży, którzy są mieszkańcami Pierwszej Stolicy Polski. Mają od 24 do 40 lat - poinformowali gnieźnieńscy policjanci. Za kradzież grozi im teraz do pięciu lat więzienia.

Złodzieja skusiły zabawki dla dorosłych. Ubrał sukienkę i zrobił damski makijaż. Poznalibyście, że to mężczyzna?
Źródło: Ukradł buty nie do pary w Gnieźnie. Włożył do jednego wkładkę