Od 2 listopada ulica Wierzbięcice zostanie włączona do SPP

i

Autor: ZDM Poznań Od 2 listopada ulica Wierzbięcice zostanie włączona do SPP

Ulica Wierzbięcice włączona do Strefy Płatnego Parkowania

2021-10-26 14:21

Kierowcy mogą już jeździć i parkować na większej części ul. Wierzbięcice. Od 2 listopada na odcinku od ul. Wujka do ul. Spychalskiego uruchomiona zostanie odpłatność za parkowanie.

Na ul. Wierzbięcice trwają prace związane z przebudową ulicy. Dlatego też choć na Wildzie już od kilku miesięcy działa Strefa Płatnego Parkowania, to wyłączona z tego była większa część ul. Wierzbięcice.

Od 2 listopada na miejscach parkingowych zlokalizowanych wzdłuż przebudowanego już odcinka ulicy uruchomiona będzie odpłatność za parkowanie. W tym tygodniu stawiane są parkomaty na odcinku pomiędzy ul. Wujka (ul. Królowej Jadwigi), a okolicami ul. Spychalskiego. SPP funkcjonuje także na odcinku ul. Wierzbięcice od ul. Czajczej po ul. Krzyżową.

Przyjeżdżającym na Wildę przypominamy, że pierwsza godzina parkowania kosztuje 3,50 zł, druga - 4,20 zł, trzecia 4,90 a każda kolejna znów 3,50 zł. Zameldowani mieszkańcy mogą korzystać z identyfikatorów parkingowych mieszkańca.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Ulica Wierzbięcice włączona do Strefy Płatnego Parkowania