UWAGA! Zmiany w organizacji ruchu przy placu Wolności

Zmiany w organizacji ruchu w okolicach Placu Wolności
Autor: Poznan.pl

W związku z nieprzewidzianą wcześniej koniecznością przebudowy wodociągu, od czwartku (26 sierpnia) zostanie zamknięty wjazd z Al. Marcinkowskiego w południową jezdnię placu Wolności, przy Księgarni Świętego Wojciecha.

W czasie prowadzenia prac związanych z przebudową wodociągu  dojazd do posesji zlokalizowanych przy południowej jezdni pl. Wolności będzie możliwy od strony ul. Ratajczaka. Kierowcy zostaną poprowadzeni objazdem po północnej jezdni pl. Wolności, przebiegającej m.in. przy budynku Biblioteki Raczyńskich.

Prosimy o ostrożność w rejonie prowadzonych robót i zwracanie uwagi na bieżące oznakowanie.

Prace prowadzone są w ramach przebudowy odcinka ul. Św. Marcin pomiędzy ul. Ratajczaka i Al. Marcinkowskiego oraz fragmentu Al. Marcinkowskiego od ul. Św. Marcin do placu Wolności, będącej kontynuacją realizacji Programu Centrum, którego celem jest odnowa znaczącej części śródmieścia Poznania.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: UWAGA! Zmiany w organizacji ruchu przy placu Wolności