Wielkopolska: Są nowe miejsca, w których można się zaszczepić!

2021-08-09 15:40 DR
Szczepienie
Autor: whitesession/Pixabay/cc0

Urzędnicy nieustannie namawiają mieszkańców Wielkopolski do szczepień przeciwko koronawirusowi. W naszym województwie pojawią się wkrótce nowe punkty szczepień. Przeczytajcie i zobaczcie więcej na naszej stronie internetowej.

We wtorek (10 sierpnia) na terenie parafii pw. św. Michała Archanioła w Dolsku (ul. Kościelna 1) dostępny będzie punkt szczepień, w którym będzie można zaszczepić się jednodawkowym preparatem Johnson&Johnson oraz pierwszą lub drugą dawką szczepionki Pfizer w godzinach od 8:30 do 15:00.

To kolejna szansa na zaszczepienie się bez zbędnych formalności, bez wcześniejszych zapisów i rejestracji - wystarczy tylko przyjść i mieć ze sobą dowód osobisty.

Po otrzymaniu szczepionki Johnson&Johnson oraz po drugiej dawce szczepionki Pfizer każdy zaszczepiony otrzyma Unijny Certyfikat COVID.

Szczepionkę Johnson&Johnson mogą przyjąć osoby w wieku od 18. do 80. roku życia, natomiast szczepionkę Pfizer mogą przyjąć osoby od 12 lat bez ograniczeń.

Justyna Święty-Ersetic szczerze o przyszłości sztafety!

W najbliższym czasie mobilne zespoły szczepiące odwiedzą także:

Chrzypsko WielkieData: 13 sierpnia (piątek)Miejsce: Plaża nad jeziorem Chrzypskim ul. Jeziorna Godzina: Od 10:00 do 18:00

Quiz. Który polityk to powiedział?

Pytanie 1 z 10
Zacznijmy od czegoś prostego. Kto to powiedział: "Żadne krzyki i płacze nas nie przekonają, że białe jest białe, a czarne jest czarne":
Źródło: Wielkopolska: Są nowe miejsca, w których można się zaszczepić!
Nasi Partnerzy polecają