narkotyki

i

Autor: KPP Piła

Wielkopolska. Zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków

2021-06-25 11:33

150 g marihuany, amfetaminy i środków psychotropowych znaleźli w aucie podczas kontroli drogowej policjanci z Kłecka (pow. gnieźnieński, woj. wielkopolskie). Zarzuty w tej sprawie przedstawiono dwóm mężczyznom w wieku 21 i 22 lat – podała w piątek policja.

Oficer prasowy policji w Gnieźnie asp. sztab. Anna Osińska poinformowała, że 16 czerwca przed północą, na terenie stacji paliw w Kłecku w trakcie kontroli drogowej funkcjonariusze znaleźli w sprawdzanym samochodzie około 150 g marihuany, amfetaminy i środków psychotropowych

Policjanci zatrzymali trzech mężczyzn: 22-letniego mieszkańca gminy Kłecko, 21-letniego mieszkańca Kłecka i 17-letniego mieszkańca gminy Mieleszyn. "Ten ostatni po przesłuchaniu został zwolniony. Pozostała dwójka usłyszała zarzuty: 21-latek posiadania narkotyków, natomiast jego o rok starszy kolega posiadania znacznej ilości narkotyków" – podała Osińska.

Wobec 22-latka prokurator zastosował policyjny dozór. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia, a za posiadanie znacznej ilości środków odurzających do 10 lat pozbawienia wolności.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Wielkopolska. Zarzuty za posiadanie znacznych ilości narkotyków