hotel

i

Autor: materiały prasowe

Wynajął pokój w hotelu i okradł innego wczasowicza

2021-07-16 11:32

Policjanci Poznania zatrzymali mężczyznę, który ukradł gotówkę z pokoju hotelowego. Kiedy funkcjonariusze otrzymali wezwanie natychmiast pojechali na miejsce. Tam, okazało się, że mężczyzna, który wcześniej sam wynajął pokój w hotelu, okradł innego wczasowicza.

10 lipca br. policjanci z Nowego Miasta zatrzymali mężczyznę, który ukradł gotówkę z pokoju hotelowego. Kiedy funkcjonariusze otrzymali wezwanie natychmiast pojechali na miejsce. Tam, okazało się, że mężczyzna, który wcześniej sam wynajął pokój w hotelu, okradł innego wczasowicza.

Raport z Anteny 16.07

W godzinach popołudniowych 34-latek zszedł do recepcji i spacerował po parterze budynku. Zachowywał się niespokojnie. Wszystkich bacznie obserwował, nerwowo się rozglądał. Po chwili mężczyzna wykorzystał moment nieuwagi personelu, wszedł do pomieszczenia gospodarczego i zabrał karty dostępowe do pomieszczeń. Następnie wszedł do obcego pokoju hotelowego, przejrzał zawartość bagażu należącego do kobiety i wyciągnął z niego ponad tysiąc złotych. Po chwili na miejsce przyjechali pracownicy ochrony zawiadomieni przez personel hotelu oraz policjanci z Nowego Miasta, którzy zatrzymali mężczyznę. Po przeszukaniu mundurowi znaleźli przy nim skradzione pieniądze.

Policjanci z Komisariatu Policji na Wildzie zgromadzili materiał dowodowy i postawili 34-latkowi zarzut usiłowania kradzieży z włamaniem za co grozi mu kara do 10 lat więzienia.

Źródło: Wynajął pokój w hotelu i okradł innego wczasowicza