Swarzędz: Wypchnął kontrolerkę biletów z autobusu

i

Autor: Straż Miejska Swarzędz Swarzędz: Wypchnął kontrolerkę biletów z autobusu

Wypchnął kontrolerkę biletów z autobusu. Mężczyznę czekają problemy

2022-02-16 11:22

Do niecodziennej sytuacji doszło w Swarzędzu. Podczas kontroli biletów w miejskim autobusie, mężczyzna zaatakował i wypchnął z autobusu Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej kontrolerkę biletów. Gapowicz będzie miał z tego powodu poważne kłopoty

Wczoraj w godzinach południowych funkcjonariusz swarzędzkiej Straży Miejskiej nie będący na służbie dokonał ujęcia obywatelskiego mężczyzny, który zaatakował i wypchnął z autobusu Swarzędzkiej Komunikacji Autobusowej kontrolerkę biletów. Kontrolerce na szczęście nic się nie stało, za to gapowicz będzie miał z tego powodu poważne kłopoty. - Szkoda, że nikt z osób będących bliżej nie pomógł zaatakowanej kobiecie - dodają strażnicy miejscy ze Swarzędza.

Agresywny mężczyzna będzie teraz musiał odpowiedzieć za swoje zachowanie.

Masz dla nas ciekawy temat lub wystrzałową nowinę? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy z Waszej okolicy!

QUIZ. Największe książkowe bestsellery. Uzupełnij jedno słowo!

Pytanie 1 z 12
Wśród światowych bestsellerów nie brakuje fantastyki, a prym wiodą przygody Harry’ego Pottera. Książki z tego cyklu wydano kilkaset milionów razy… A pierwsza z nich to Harry Potter i filozoficzne co?
Źródło: Wypchnął kontrolerkę biletów z autobusu. Mężczyznę czekają problemy