Zabójstwo na Wildzie! Mężczyzna zginął z rąk właściciela mieszkania!

2020-12-30 11:33 BP
44-latek zginął od dwukrotnego uderzenia siekierą w głowę
Autor: pixabay.com - zdjęcie ilustracyjne 44-latek zginął od dwukrotnego uderzenia siekierą w głowę

Makabryczne odkrycie policjantów z Poznania! W jednym z mieszkań znaleźli ciało 44-latka, które mogło leżeć tam już kilka tygodni.

Tragiczne odkrycie poznańskich śledczych! W jednym z mieszkań na Wildzie odnaleźli ciało zamordowanego 44-latka. Ustalili, że zginął z rąk 58-letniego właściciela mieszkania. Ten złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do winy. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.

Policjanci zajęli się sprawą po tym, jak w poniedziałek zgłosiła się do nich siostra zmarłego. Twierdziła, że od dłuższego czasu nie ma kontaktu z bratem. Funkcjonariusze zajęli się sprawą i ustalili, że mężczyzna może znajdować się w jednym z mieszkań przy ulicy Zmartwychwstańców.

Po przybyciu na miejsce odnaleźli zwłoki mężczyzny. Śledczy ustalili, że zginął on od dwukrotnego uderzenia siekierą w głowę, a jego ciało leżało w mieszkaniu od kilku tygodni.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Pisz do nas na: [email protected]

Odnowiony Panzerkampfwagen III w Muzeum Broni Pancernej w Poznaniu
Źródło: Zabójstwo na Wildzie! Mężczyzna zginął z rąk właściciela mieszkania!
Nasi Partnerzy polecają