Zaginiona Marta Księżycka

i

Autor: https://www.facebook.com/PolicjaPoznan Zaginiona Marta Księżycka

ZAGINIONA MARTA KSIĘŻYCKA - 16-latka mogła uciec z domu

2022-01-22 17:03

Nastolatka opuściła swoje miejsce zamieszkania w grudniu i do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Marta Księżycka najprawdopodobniej uciekła z domu. Policja prosi o pomoc w jej odnalezieniu. Rysopis dziewczyny znajdziecie w naszym artykule.

Marta Księżycka zaginęła. Poszukiwania dziewczyny trwają od 19. grudnia 2021. To tego dnia nastolatka wyszła z mieszkania przy ul. Sandomierskiej w Poznaniu i przepadła bez wieści. Marta do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. Wcześniej uciekała z domu i najprawdopodobniej zdecydowała się na to również tym razem. Dotychczasowe działania policji nie dały rezultatów - miejsce pobytu 16-letniej Marty Księżyckiej wciąż jest nieznane. Dlatego też mundurowi publikują wizerunek dziewczyny i proszą o pomoc w jej odnalezieniu. My również włączamy się w poszukiwania. W dalszej części artykułu znajdziecie rysopis Marty Księżyckiej i wszelkie potrzebne informacje na temat sprawy.

Knurów: Chciał wjechać rowerem do biura!

Marta Księżycka - rysopis zaginionej

  • Wiek: 16-lat
  • wzrost - 155 cm
  • sylwetka - sczupła
  • włosy - blond
  • kolczyk w nosie

Wszystkich, którzy wiedzą, gdzie może przebywać zaginiona, policja prosi o kontakt pod całodobowymi numerami telefonu 47 77 123-11 lub 47 77 123-12.

Masz dla nas ciekawy temat lub jesteś świadkiem wyjątkowego zdarzenia? Napisz do nas na adres [email protected]. Czekamy na zdjęcia, filmy i newsy z Waszej okolicy!

Źródło: ZAGINIONA MARTA KSIĘŻYCKA - 16-latka mogła uciec z domu