Najniższa krajowa w 2023 roku będzie wynosić 3800 zł?

i

Autor: Wielkopolska Policja Najniższa krajowa w 2023 roku będzie wynosić 3800 zł?

Zaginione pieniądze wróciły do prawowitej właścicielki. Jest nią starsza kobieta

2021-05-19 10:17

Znalezione kilka tygodni temu pieniądze na terenie Babiaka, wróciły do prawowitego właściciela. Zgłosiła się po nie starsza kobieta. Środki, które zagubiła, były przeznaczone na zakup opału na przyszłą zimę.

Kilka tygodni temu na stronie kolskiej komendy zamieściliśmy informację, że do Posterunku Policji w Babiaku mężczyzna przyniósł znalezione pieniądze. Wiadomość w lokalnych i społecznościowych mediach rozbiegła się błyskawicznie.

Po kilku dniach od pojawienia się informacji, do policjantów z babiackiego posterunku zgłosiła się starsza kobieta. Mieszkanka Babiaka wyjaśniła, że długo oszczędzane pieniądze miała przeznaczyć na opał na przyszłą zimę. Po dokonaniu przez funkcjonariuszy niezbędnych ustaleń, okazało się, że kobieta jest prawowitą właścicielką zagubionej sumy. Seniorka nie kryła ogromnej wdzięczności, gdyż były to jej wszystkie oszczędności, które posiadała.

Eurowizja 2021. Oto zwycięzcy pierwszego półfinału

Znalazca zaś wykazał się nie tylko uczciwością, ale również nadzwyczajną skromnością. Nie życzył sobie jakichkolwiek oficjalnych podziękowań.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Sonda
Czy niedziele handlowe powinny wrócić?
Źródło: Zaginione pieniądze wróciły do prawowitej właścicielki. Jest nią starsza kobieta