Autobusy MPK Poznań

i

Autor: Poznan.pl Autobusy MPK Poznań

Zmiana lokalizacji przystanków w okolicach ronda Rataje

2021-07-13 12:39

W związku z wdrożeniem kolejnego etapu prac w ramach przebudowy ronda Rataje, od nocy z 15 na 16 lipca (czwartek/piątek) zmieniona zostanie lokalizacja dwóch przystanków przy rondzie Rataje. Wróci również stała lokalizacja przystanku na Grunwaldzie.

Zmiana lokalizacji dwóch przystanków w rejonie ronda Rataje dotyczy linii autobusowych nr 174, 190, 211, 212, 220, 221, 222.

"Rondo Rataje" (na ul. Krzywoustego przy stacji benzynowej w kierunku mostu Królowej Jadwigi) - tymczasowy przystanek zostanie zlokalizowany za stacją benzynową (bliżej mostu),

"Serafitek" (na ul. Krzywoustego za zjazdem z mostu Królowej Jadwigi w kierunku ronda Rataje) - tymczasowy przystanek zostanie zlokalizowany przed ul. Juracką (tuż za zjazdem z mostu Królowej Jadwigi).

Z kolei na Grunwaldzie zmiana związana jest z przystankiem, na którym zatrzymują się autobusy linii 193, 214 oraz 224. W czwartek (15 lipca) przywrócona zostanie stała lokalizacja przystanku "Węgorka" na ul. Grunwaldzkiej (w kierunku centrum). Przystanek w kierunku przeciwnym nadal będzie znajdował się w obecnej lokalizacji (około 60 metrów za ul. Babimojską).

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Zmiana lokalizacji przystanków w okolicach ronda Rataje