Zdewastowano klubokawiarnie w Poznaniu

i

Autor: FB/Zemsta Zdewastowano klubokawiarnie w Poznaniu

Znana klubokawiarnia w Poznaniu zdewastowana. To nie jedyny akt wandalizmu w mieście

2021-06-24 12:05

Minionej nocy w Poznaniu doszło do przejawów wandalizmu. Ofiarami padła znana klubokawiarnia na Jeżycach oraz mural na którym reklamowany był program który można obejrzeć na Netflixie.

- Brunatni znowu wychodzą z kanałów. Tak potraktowano okolice Zemsty. Nas to rzecz jasna nie zatrzyma, naszych przyjaciół ze społeczności LGBT również. 161! Nie wymażecie nas z kart historii! -skomentowała na swoim Facebooku klubokawiarnia.

To nie jedyny akt wandalizmu, który miał miejsce minionej nocy w Poznaniu. W nocy zdewastowano także mural, który reklamował program Netflixa. Dzieło reklamuje serial "Sex Education" z platformy Netflix i składa się przede wszystkim z wymownego tekstu - "Grupa licealistów próbuje odkryć siebie i to, czego naprawdę pragną".  Sam mural od samego początku nie podobał się osobom przeciwnym ideologii LGBT.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Znana klubokawiarnia w Poznaniu zdewastowana. To nie jedyny akt wandalizmu w mieście