Zwycięzcy licytacji dla WOŚP, wsiedli na rower z Jackiem Jaśkowiakiem

Wsiedli na rowery dla WOŚP
Autor: Poznan.pl Wsiedli na rowery dla WOŚP

Ponad 10 tys. zł zasiliło konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Wszystko dzięki charytatywnej aukcji, podczas której można było wylicytować sportowe spotkanie z Jackiem Jaśkowiakiem, prezydentem Poznania. W środę, 29 września wygraną odebrali bracia Adam i Radosław Gudellowie z Bydgoszczy.

W ramach ostatniego finału WOŚP prezydent Poznania wystawił na aukcję wspólną przejażdżkę rowerową po mieście lub bieg na dystansie 5 km, które zostały sprzedane za 10 099 zł. Ostatecznie wybór padł na dwa kółka.

- Serdecznie dziękuję za okazane serce. Cel jak zawsze był szczytny. Tym razem pieniądze z aukcji pozwolą na zakup sprzętu do laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Panowie Adam i Radosław przyjechali do nas z Bydgoszczy. Pokazałem im kilka miejsc, które sam chętnie odwiedzam. Jeździliśmy wzdłuż Wartostrady, wybraliśmy się też na Śródkę. Warto przypomnieć, że nie było to nasze pierwsze spotkanie. W zeszłym roku rozegraliśmy partię szachów, którą darczyńcy również wylicytowali podczas WOŚP.  

Adam i Radosław Gudellowie od lat biorą udział w aukcjach organizowanych przez WOŚP. Oprócz partii szachów z prezydentem Poznania udało im się wcześniej wylicytować także spotkania m.in.z Rafałem Bruskim, prezydentem Bydgoszczy czy prof. Małgorzatą Gersdorf, byłą prezes Sądu Najwyższego.

Jesteś świadkiem ciekawego zdarzenia w waszej okolicy? A może chcesz poinformować o trudnej sytuacji w Twoim mieście? Czekamy na zdjęcia, filmy i gorące newsy! Piszcie do nas na: [email protected]

Źródło: Zwycięzcy licytacji dla WOŚP, wsiedli na rower z Jackiem Jaśkowiakiem
Nasi Partnerzy polecają