29 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję

2022-05-10 14:00 Karol Pakosz
Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia
Autor: Google (zdjęcie z 2019 r.)

Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia zaprasza na wydarzenia związane z turniejem.

Przed nami 29 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję. Radomski Klub Środowisk Twórczych i Galeria Łaźnia przygotował na najbliższe dni szereg wydarzeń. Jednym z nich jest koncert Zoriany Grzybowskiej.

Artystka wykona tradycyjne i współczesne pieśni z Ukrainy. Usłyszymy również piosenki z repertuaru Anny German i recytacje wierszy ukraińskich poetów. Koncert odbędzie się w najbliższy czwartek, czyli 12 maja o godz. 18.00.

Następnego dnia, w piątek o godz. 18.00, odbędzie się koncert Basi Stępniak-Wilk. Artystka zaprezentuje autorskie piosenki. Koncert będzie wyjątkowy, ponieważ przywołuje historię turnieju. Od niego zaczęła się sceniczna przygoda artystki:

Barbara Stępniak-Wilk w 1995 roku zdobyła główną nagrodę na tym turnieju. W tej chwili jest bardzo uznaną wykonawczynią nurtu piosenki autorskiej i poezji śpiewanej. - Powiedział nam Marcin Rusek z radomskiej Łaźni.

Wstęp na oba koncerty jest darmowy. W ramach Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję przygotowano również inne atrakcję. Harmonogram wydarzeń znajdziecie na stronie Łaźni.

Źródło: 29 edycja Ogólnopolskiego Turnieju Śpiewających Poezję
Nasi Partnerzy polecają