Kolejny sukces mazowieckiej grupy „POSZUKIWACZY”

i

Autor: pixabay

Kolejny sukces mazowieckiej grupy „POSZUKIWACZY”

2022-12-01 13:17

Działał w zorganizowanej grupie przestępczej. Został zatrzymany przez mazowiecką grupę "Poszukiwaczy". 56 - latek działał w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. Formacja zajmuje się tropieniem osób ściganych przez wymiar sprawiedliwości.

Kolejny sukces mazowieckiej grupy "Poszukiwaczy". Policjanci ujęli poszukiwanego listem gończym 56-letniego mężczyznę działającego w zorganizowanej grupie przestępczej o charakterze zbrojnym. - Mężczyzna według policjantów wykazywał się dużym sprytem i inteligencją - mówi Marcin Sawicki z Mazowieckiej Policji z siedzibą w Radomiu:

Będąc samoukiem, będąc bardzo inteligentnym człowiekiem, bardzo oczytanym, sam dla siebie i tych swoich kompanów, sporządzał pisma procesowe, odwoławcze do różnego rodzaju postanowień sądowych i bardzo taka śmieszna historia, bo w momencie w którym został zatrzymany przez policjantów stwierdził, że postawił sobie za cel przeczytanie 1000 książek, przeczytał 970.

Mężczyzna spędzi 8 lat w więzieniu, gdzie będzie mógł dokończyć swoje czytelnicze wyzwanie. Na stronie mazowieckiej policji dostępny jest materiał filmowy z zatrzymania 56 – latka.

Dla mazowieckiej grupy „Poszukiwaczy” to kolejny sukces. W zeszłym miesiącu formacji udało się wytropić mężczyznę poszukiwanego od 12 lat. Zatrzymany został odprowadzony do odbycia 4 letniej kary za włamanie i kradzieże.