lodowisko

i

Autor: fot. radom.pl

Lodowisko będzie przy ul. Bulwarowej

2021-11-18 13:30

Słupki termometrów szybują w dół, a Miejski Sportu i Rekreacji rozpoczął przygotowania lodowiska. W tym roku nie pojeździmy jednak przy Narutowicza ale w nowym miejscu przy ul.Bulwarowej.

Miejski Ośrodek Sortu i Rekreacji każdego roku przygotowuje dla amatorów jazdy na łyżwach lodowisko. Nie inaczej będzie w tym roku, choć jest zmiana lokalizacji lodowiska.

- W tegorocznym sezonie łyżwiarskim lodowisko będzie funkcjonować w nowej lokalizacji przy ul. Bulwarowej. Do tej pory przygotowaliśmy lodowisko przed wejściem na stadion przy ul. Narutowicza. Na stadionie w grudniu i styczniu będzie rozgrywał Radomiak Radom. W związku z tym włodarze MOSIR znaleźli nową lokalizację na kortach tenisowych przy ul. Bulwarowej. Rozpoczął się już montaż elementów lodowiska, jeśli pogoda pozwoli będziemy chcieli przygotować taflę lodowiska. Tutaj jednak potrzebne będą ujemne temperatury w nocy. Łyżwy, które będą dostępne w wypożyczalni zostały już naostrzone. Oczywiście będziemy przyglądać się sytuacji w kraju, jeśli chodzi o pandemię COVID-19. Czekamy na inaugurację sezonu - mówi Michał Podlewski z Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu.

Zasady korzystania z lodowiska mamy poznać przed rozpoczęciem sezonu łyżwiarskiego.

Źródło: Lodowisko będzie przy ul. Bulwarowej