policja

i

Autor: pixabay.com

Pościg za pijanym kierowcą BMW !

2021-12-03 11:09

Policjanci ze zwoleńskiej patrolówki po pościgu zatrzymali nietrzeźwego kierującego bmw. Mężczyzna posiadał przy sobie również narkotyki.

Do pościgu doszło na ulicach Zwolenia. Kierowca BMW nie zatrzymał się do policyjnej kontroli.  Jak się okazało 27-letni mieszkaniec powiatu kozienickiego był pijany. Mężczyzna posiadał przy sobie również narkotyki. Mówi sierż. szt. Katarzyna Słyk

Mundurowi podczas patrolu zauważyli kierującego pojazdem bmw, który celowo wprowadzał pojazd w poślizg. Kierujący na widok policyjnego radiowozu rozpoczął ucieczkę. Nie reagował na dawanie przez policjantów sygnały do zatrzymania. Po krótkim pościgu, został zatrzymany przez funkcjonariuszy. Podczas kontroli stanu trzeźwości badanie wykazało, że mężczyzna miał w organizmie ponad promil alkoholu. Dodatkowo posiadał przy sobie środki odurzające.

Mężczyzna stracił prawo jazdy i usłyszał już zarzuty. Teraz za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości, niezatrzymanie się do kontroli oraz za posiadanie narkotyków odpowie przed sądem.

Źródło: ZWOLEŃ: Pościg za pijanym kierowcą BMW !