PSZOK w Jedlni – Letnisko zmieni swoją lokalizację

i

Autor: pixabay

PSZOK w Jedlni – Letnisko zmieni swoją lokalizację

2022-12-23 9:03

Już w nowym roku PSZOK w Jedlni Letnisku zmieni swoją lokalizację. Aktualnie obiekt znajduje się na terenach kolejowych w bliskich okolicach domów mieszkalnych. Nowa lokalizacja PSZOK-u będzie znajdować się na uboczu.

Na uboczu, otoczony lasem i z dala od domów mieszkalnych-mowa o nowej lokalizacji PSZOK-u w Jedlni Letnisko. Do tej pory punkt mieścił się na terenach kolejowych. - Dla nas też jest to ważne, aby jak najszybciej zmienić obecną lokalizację PSZOK-u - mówi Piotr Leśnowolski, burmistrz Jedlni – Letnisko:

Ja rozumiem, że ten PSZOK w obecnej lokalizacji może być utrudnieniem dla mieszkańców, ale on nie długo stamtąd zniknie. To jest PSZOK zorganizowany na terenach kolejowych, dzierżawionych, gdzie ta dzierżawa też wcale nie jest mała, więc w moim interesie leży też to, aby PSZOK przenieść.

- Nowa lokalizacja została już omówiona z radnymi – dodaje Leśnowolski:

Mamy działkę zlokalizowaną przy drodze powiatowej w okolicach Piotrowic. To jest działka, która jest zupełnie na uboczu, otoczona lasem. Rozmawiałem już z radnymi i wszyscy twierdzą, że to jest świetna lokalizacja.

Włodarze miasta planują również zorganizować na terenie Jedlni-Letnisko Zakładu Usług Komunalnych.